Fotogaléria|

V predvianočnom čase zavítal medzi prijímateľov sociálnych služieb „LIPKA“, Zariadenie sociálnych služieb Lipová novozvolený primátor mesta Šurany Mgr. Marcel Filaga spoločne so svojou zástupkyňou Ing. Miroslavou Záhorákovou. Vo svojom nabitom programe si našli čas a strávili spoločné chvíle s obyvateľmi zariadenia pri spoločnom posedení.

Na úvod návštevu srdečne privítal riaditeľ „LIPKA“, ZSS Lipová Mgr. Ivan Trnka, ktorý sa poďakoval pánovi primátorovi aj pani zástupkyni za prijaté pozvanie. Vo svojom príhovore prítomným pripomenul, že s pánom primátorom nadviazal spoluprácu aj v minulosti prostredníctvom sponzorstva od občianskeho združenia Inšpirujme svet, ktorého je Mgr. Marcel Filaga jedným zo zakladateľov. Riaditeľ ZSS vyslovil vieru do budúcnosti v dobrú spoluprácu s mestom Šurany.

Pán primátor sa takisto prihovoril obyvateľom a zamestnancom zariadenia, poďakoval sa za príjemné privítanie a ubezpečil, že toto určite nie je jeho posledná návšteva zariadenia. Obyvatelia zariadenia sa v spoločnom rozhovore pochválili svojimi výsledkami zo záhradkárčenia, športových aj voľnočasových aktivít.

Ako však býva zvykom, pán primátor neprišiel do zariadenia s prázdnymi rukami, ale priniesol kopu plyšových hračiek pod stromček, za čo sa mu prijímatelia na oplátku poďakovali svojimi vianočnými výrobkami z prírodných materiálov.

Na záver Mgr. Marcel Filaga a Ing. Miroslava Záhoráková všetkým popriali príjemné sviatky a vierou v ďalšiu skorú návštevu sa rozlúčili.

Ďakujeme.

„LIPKA“, ZSS Lipová

Comments are closed.

Close Search Window