Fotogaléria|

Nové Mesto nad Váhom Centrum sociálnych služieb Nové Mesto nad Váhom, Občianske združenie Život s dúhou v srdci a Občianske združenie Milan Štefánik nás pozvali na siedmy ročník benefičného koncertu pre osoby s mentálnym a zdravotným znevýhodnením. Toto podujatie, ktoré sa konalo 23.9.2018 v spoločenskej sále v Novom Meste nad Váhom, bolo hudobným zážitkom pre našich prijímateľov sociálnych služieb. Podujatie moderoval Sajfa, známy moderátor z FUN rádia. Vystúpila známa hudobná osobnosť Richard Müller, ktorý okrem hlasu aj svojim ľudským pristúpom nás všetkých ohúril. Spieval svoje najväčšie hity, ktoré sme všetci vedeli naspamät. Vystúpila aj Ema Drobná, výťazka Superstar z roku 2016.Spievala po anglicky a roztancovala celú sálu. Okrem nich vystúpili ešte skupiny S Hudbou Vesmírnou a Ľudové mladistvá, ktorí nám tiež poskytli hudobný zažitok. Počas koncertu prebiehali workshopy, tvorivé dielne pri vstupe do budovy: enkaustika- maľovanie horúcim voskom, košíkárstvo, výroba bižutérie, malovanie na tričká, modelovanie z textilu, plstenie, zdobenie šiltoviek. Radosť, dobrá nálada, elán, pozitívna energia, toto všetko naši PSS mohli zažiť. Zatancovali si, zaspievali si, zoznamovali sa s novými ľudmi. Naši PSS sa vrátili domov plný zážitkov z tohto krásneho podujatia a budú ešte dlho spomínať na krásu z videného a počutého. Siedmi účastníci koncertu spontánne preniesli získanú pozitívnu energiu na všetkých ostatných v ,, LIPKE“, ZSS Lipová.

Comments are closed.

Close Search Window