Fotogaléria|

Dňa 18.5.2012 sa v Kultúrnom dome Kozárovce konala Celokrajská prehliadka dramatickej tvorby „OSKAR“, ktorú už po siedmy krát organizoval Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja – odboru sociálnych vecí a zdravotníctva. Tejto prehliadky sa zúčastnilo 15. zariadení sociálnych služieb v Zriaďovateľskej pôsobnosti NSK. Všetkým účinkujúcim a členom ich doprovodu sa prihovoril doc.Ing. Milan Belica, PhD., predseda NSK, pod záštitou ktorého sa krajská prehliadka konala. Vystúpenia jednotlivých zariadení mali vysokú úroveň. Naši klienti z „LIPKA“, ZSS Lipová sa predstavili úryvkom z muzikálu „Na skle maľované“ a zároveň sa stali aj víťazom celej prehliadky a držiteľmi putovnej sošky „OSKAR“ 2012. Toto ocenenie už získali po druhý krát. Naposledy v roku 2010 s divadelným vystúpením „Nesúďte nás“.

Darčeky pre každého účinkujúceho a diplomy najlepším a najzaujímavejším vystúpeniam odovzdala PaedDr. Miluša Budajová, vedúca OSVaZ ÚNSK spolu s odbornou porotou, ktorej predsedom bol Mgr. art. Anton Živčic, vedúci oddelenia kultúry ÚNSK. Naši klienti sa z víťazstva úprimne tešili a odniesli si tak neopakovateľné zážitky. Už teraz sa tešia s akým programom sa znova predstavia na budúci ročník „OSKAR“ 2013.

Comments are closed.

Close Search Window