Fotogaléria|

Posledný septembrový deň sme toho roku v „Lipke“ strávili rekreačno-športovou aktivitou BOCCIA.

Na turnaji sa zúčastnili okrem našich prijímateľov sociálnej služby aj iné ZSS, ktoré boli odhodlané vyhrať turnaj (,,KAMILKA“, ZSS Maňa ; „DOMUM“, ZSS Krškany) a žiaci zo ZŠ Lipová, ktorých sprevádzala pani riaditeľka Ing. Tamara Uhríková. ZŠ sa na akciách, ktoré organizuje naše zariadenie, zúčastňuje každoročne, čím zároveň podporujeme spolužitie a aktívnejšie stretávanie sa medzi prijímateľmi sociálnej služby a miestnou komunitou.

Úvodom všetkých prítomných srdečne privítal Mgr. Ivan Trnka – riaditeľ zariadenia sociálnych služieb „Lipka“, Lipová.

Počas turnaja vládla úžasná atmosféra a bolo krásne sledovať spoluprácu, kamarátstvo a športového ducha v jednom. Turnaju sa zúčastnilo 12 dvojíc, ktoré bojovali o víťazstvo. Prvé a druhé miesto si vybojovali „chalani“ z „Lipky“ a tretie miesto zaslúžene získali páni z „Domum“, Krškany.

V podstate sme všetkých brali ako víťazov a cenu vo forme diplomu a spomienky si odniesol každý zo zúčastnených.

Turnaj v Boccii bol pre nás príjemne stráveným popoludním, na ktoré si spomenieme vždy keď sa povie: „BOCCIA“.

Comments are closed.

Close Search Window