Fotogaléria|

Dňa 9.7.2015 sme sa zúčastnili na súťaži vo varení guláša pod názvom Krškanská vareška, ktorú organizovalo ,,DOMUM“ Zariadenie sociálnych služieb v Krškanoch. Naše štvorčlenné družstvo kuchárov sa skladalo z prijímateľov sociálnych služieb. Ako v každom dobre spolupracujúcom tíme každý mal svoju dôležitú úlohu, Danko čistil zemiaky, Zoli krájal mäso, Peter krájal cibuľu a Palino strážil oheň. Po krátkom oddychu nasledovala ochutnávka a vyhlásenie výsledkov. Ocenení však boli všetci prítomní za svoje skvelé kuchárske výkony . Deň sme ukončili s priateľským pozdravom a srdečným rozlúčením so všetkými prítomnými. Naši prijímatelia sociálnych služieb sa výborne cítili a odniesli si dobrú náladu, pekné spomienky a veľa nových zážitkov. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na ďalšie podobné stretnutie.

Comments are closed.

Close Search Window