Fotogaléria|

Dňa 24. 6. 2020 sme v „LIPKA“, ZSS Lipová prežili deň zameraný na športové aktivity. Aj napriek nepriaznivej situácii súvisiacej s COVID-19, sme zorganizovali internú akciu zameranú na šport.

Športový deň otvoril pán riaditeľ Mgr. Ivan Trnka hodom basketbalovej lopty do koša. Športovalo sa v rôznych disciplínach: prijímatelia sociálnych služieb hrali hru Boccia, hádzali loptou do basketbalového koša, hádzali kriketkami, hrali stolný tenis. Súťažilo sa v trojčlenných družstvách samostatne v jednotlivých športových disciplínach.

V každej disciplíne bol iba jediný jeden víťaz, ale diplom za účasť dostali všetci, ktorí sa zapojili do ktorejkoľvek disciplíny. Diplomy a drobné ocenenia rozdával pán riaditeľ Mgr. Ivan Trnka, ktorý sa po vyhlásení víťazov pustil tiež do športových aktivít a zahral si s prijímateľmi sociálnych služieb stolný tenis.

Deň sme prežili športom a príjemnou atmosférou a dúfame, že si športový deň zopakujeme aj budúci rok a takisto dúfame, že budeme môcť pozvať aj iné zariadenia, aby si mohli užiť športové aktivity spolu s nami.

Comments are closed.

Close Search Window