Fotogaléria|

Dňa 27. 09. 2018 naše zariadenie usporiadalo tvorivé dielne pod názvom ,, Farebná jeseň“. Na našu akciu dostalo pozvanie šesť zariadení. Svoju šikovnosť nám preukázali aj dievčatá zo základnej školy Lipová. Samozrejme aj hostia z ,, KAMILKY“, ZSS Maňa priložili k dielu svoje šikovné ruky. Zhotovili krásne výrobky z prírodných materiálov a z papiera. Vyrábali jesenné dekorácie, lepili z papiera hrozno, robili tekvicových strašiakov, plietli pavučiny na špajdle z vlny, vyfarbovali mandaly. Jesennú atmosféru spríjemnilo teplo sviečok plápolajúce vo vyrezávaných tekviciach a jesenných ikebanách. Po prezentácií hotových výrobkov nasledovalo chutné občerstvenie a príjemná diskusia medzi známymi a kamarátmi za tónov hudby. Niektorí neotáľali a s chuťou si zatancovali. Ku koncu sa všetci zhodli, že spolu opäť strávili príjemné popoludnie a obohatili sa o ďalšie zmysluplné zážitky. Výstavky hotových kreatívnych diel si môžu príbuzní prezrieť v hospodárskej budove a v spoločenskej miestnosti kaštieľa. Kolektív autorov „LIPKA“, ZSS Lipová

Comments are closed.

Close Search Window