Pri príležitosti príchodu Veľkej noci zastupiteľstvo Obecného úradu Lipová organizovalo akciu pod názvom „Veľkonočné tvorivé dielne“.

Pri tejto príležitosti bolo oslovené starostkou obce Mgr. Tatianou Ölveckou aj naše zariadenie „LIPKA“, ZSS Lipová Zaranžovali sme výstavku ručných prác výtvarnými aj ručnými prácami našich prijímateľov sociálnych služieb z prírodného materiálu s veľkonočnou tematikou. Okrem našich prijímateľov sociálnych služieb tu však predvádzali svoje šikovné ruky aj občania z obce, deti z Materskej školy a žiaci zo Základnej školy v Lipovej. Predstavili sa maľovaním krásnych vajíčok rôznymi technikami, pletením korbáčov atď. Ďakujeme za pozvanie a prajeme veselé veľkonočné sviatky.